Úvodní stránka > Aktuality > ZÁBAVNÉ HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ V MŠ

ZÁBAVNÉ HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ V MŠ

Datum konání:
24.11.2017

V pátek 24. 11. 2017 v 9:00 hodin k nám do školky přijedou sólisté agentury Bel canto pod vedením pana Mgr. Břetislava Vojkůvky, kteří si pro naše děti připravili zábavné hudební vystoupení.

Hudební vystoupení je sestaveno z melodických písní a rytmických skladeb českých a světových skladatelů
a je zábavné, poučné, výchovné a rozvíjí schopnosti: hudební, pěvecké, rytmické, pohybové a vizuální.

Dětské písničky a skladbičky učí děti poslouchat hudbu a vnímat text, jsou doprovázeny obrázky (zvířata, pohádkové postavy), mají různou náladu, děj a hádanky (textové, hudební a obrázkové).

Průvodní slovo je vedeno zábavnou i poučnou formou výkladu, otázek a odpovědí.

Děti budou aktivně zapojeny (pohybově, pěvecky a dialogem) a budou také součástí vystoupení.

65b41fc2b8_102897890_o2.jpg