Úvodní stránka > Aktuality > Informace k nouzovému stavu

Informace k nouzovému stavu

Datum konání:
16.3.2020

Od pondělí 16. 3. 2020 budu vydávat žádost o ošetřovné. Počkám na ohlášené zasedání vlády a vyjádření k ošetřovnému, které se, podle dostupných informací na stránkách MPSV, bude upravovat pro děti až do 15ti let a po dobu celého uzavření školky. Zatím je to pouze návrh, tak než vystavím ošetřovné, vyčkejte, prosím, jak návrh dopadne.
Je možné zasílat i elektronicky. Kdo bude chtít ošetřovné vystavit, napište na email školky nebo telefon a já Vám dokument pošlu emailem (ten mám na žádosti o přijetí).
Pokud se budete potřebovat na ošetřovném vystřídat, tak mi také dejte vědět, je na to potřeba druhý tiskopis.
Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat buď na emailu školky (web mscitov) nebo mobilním telefonu.
Děkuji Veronika Mlčochová