Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > KONZULTACE

KONZULTACEPokud má někdo z rodičů zájem o poskytnutí informací o svém předškolákovi, neváhejte mě kontaktovat. Na způsobu předání informací se můžeme domluvit.

ZÁPIS DO ZŠ

Podle tiskové zprávy MŠMT se zápisy do ZŠ budou konat v termínech, které si škola už vyhlásila (nic se nemění), jen nebudou žáci přítomni ve škole ale žádost se podává elektronicky a to buď datovou schránkou, emailem s elekronickým podpisem, poštou nebo osobně. Více informací Vám poskytnekonkrétní  ZŠ spolu s formuláři.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Chystáme se do 1. třídy- ebook ke stažení v informacích pro zájemnce- dokumenty

Zápis do MŠ v informacích pro zájemce- Zápis do MŠ

Nové OŠETŘOVNÉ

v aktualitách

KONZULTACE- ZÁPIS DO ZŠ

aktuality

Informace v aktualitách

 

UZAVŘENÍ MŠ

Ředitelka mateřské školy Citov oznamuje,   že na základě  dokumentu MŠMT "Informace k vyhlášení         nouzového stavu"          a rozhodnutí zřizovatele bude od pondělí 16. března 2020 až do odvolání mateřská škola uzavřena.

 

 

GALERIE NA ZÁMKU

S ohledem na mimořádnou situaci bylo rozhodnuto, že se slavnostní vernisáž s vyhodnocením výtvarných prací odkládá. Termín bude včas upřesněn  s ohledem na vývoj situace.

Děkujeme za pochopení.