Úvodní stránka > Aktuality > KONZULTACE

KONZULTACE

Pokud má někdo z rodičů zájem o poskytnutí informací o svém předškolákovi, neváhejte mě kontaktovat. Na způsobu předání informací se můžeme domluvit.

ZÁPIS DO ZŠ

Podle tiskové zprávy MŠMT se zápisy do ZŠ budou konat v termínech, které si škola už vyhlásila (nic se nemění), jen nebudou žáci přítomni ve škole ale žádost se podává elektronicky a to buď datovou schránkou, emailem s elekronickým podpisem, poštou nebo osobně. Více informací Vám poskytnekonkrétní  ZŠ spolu s formuláři.