Úvodní stránka > Aktuality > Ošetřovné nově

Ošetřovné nově

Podle tiskové zprávy MPSV se ošetřovnébude vyplácet po celou dobu uzavření mateřské školy. Rodiče se mohou jakkoliv střídat, což Vám umožní chybět v právi kratší dobu (formulář po tel. dohodě). Pro OSVČ: výpadek příjmů z důvodu péče o děti bude sanovat program Ministerstva průmyslu a obchodu. Ošetřovné platí až do 13 narozenin dítěte, což Vám potvrdí pouze škola. Není potřeba si nově žádat, platí formulář, který už máte (kdo nemá, zavolejte nebo napište email).

Přeji Vám klidné dny.