Úvodní stránka > Informace pro zájemce > Dokumenty

Žádost o přijetí dítěte 2020

Přikládám zde odkaz pro předškoláky a jejich rodiče. V této příručce je velmi kvalitně zpracováno, co vše by mělo dítě umět a hlavně jak toho dosáhnout, než půjde do školy. Jsou zde jednoduché úkoly, které si ani nevyžadují pomůcky. Pokud budete mít zájem, mohu Vám poslat nějaké materiály, které bychom využívali v MŠ- grafomotorika, pracovní listy...(napište mi na email mscitov.skolka@centrum.cz)

Veronika Mlčochová

Chystame-se-do-1-tridy