Úvodní stránka > Informace pro zájemce > Zápis do MŠ

Oznámení o rozhodnutí o přijetí do Mateřské školy 2020/2020

Z důvodu ochrany zdraví přistupuji k zápisu elektronicky, popř. poštou. Nemusíte mít na přihlášce potvrzení od lékaře jak bylo zvykem,  potvrzení o proočkovanosti vypisuje zákonný zástupce- dokládá se kopie očkovacího průkazu. Potvrzení od lékaře budeme potřebovat až v září, formuláře k vypsání Vám dám při nástupu do MŠ. Více informací k zápisu v ZÁPISu DO MŠ, viz. níže. Níže najdete i odkaz pro stažení žádosti o přijetí. Je nutné ještě doložit kopii rodných listů jak dítěte, tak i zákonného zástupce kvůli ověření správnosti údajů.

Děkuji za pochopení. Veronika Mlčochová

Informace k zápisu zde:  ZÁPIS DO MŠ

Žádost o přijetí je možné stáhnout ZDE.

KRITÉRIA PRO PŘIJETÍ DÍTĚTE K DOCHÁZCE DO MATEŘSKÉ ŠKOLY CITOV

Dle §34 zákona č. 561/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů stanovila ředitelka kriteria přijímacího řízení pro školní rok 2020/2021.

1. Poslední rok před zahájením povinné školní docházky do ZŠ- povinné  §34 odst. 2)  zákona č. 561/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů

2. Věk dítěte- 4 roky dosažené k 31.8.2020

- 3 roky dosažené k 31.8.2020

- 2 roky dosažené k 31.8.2020

3. Trvalé bydliště dítěte v Citově.

4. Sourozenec, který je již v MŠ přijatý a bude se v dané MŠ vzdělávat i v následujícím roce 2020/2021

Na základě přijímacího řízení ředitelka stanoví počet dosažených bodů při splnění kritérií a vyhlásí výsledky přijímacího řízení a to, do 30 dní, zveřejnění na webu MŠ Citov a vstupních dveřích MŠ.

Dle ochrany osobních údajů nebudou vyvěšena jména uchazečů o předškolní vzdělávání ale jen jejich přidělená registrační čísla.

Rozhodnutí o přijetí nebude doručováno zákonnému zástupci ale bude vyvěšeno na webu MŠ Citov a vstupních dveřích.

Rozhodnutí o nepřijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání bude zákonnému zástupci doručeno do vlastních rukou.

V průběhu školního roku mohou být přijímány děti v dodatečném řízení, dovoluje-li to kapacita mateřské školy.

V Citově dne 27. 3. 2020                                                                                                ředitelka Mateřské školy

Veronika Mlčochová

MŠ CITOV – ŠKOLA S ENVIRONMENTÁLNÍ PROFILACÍ

NABÍZÍ

• jednotřídku rodinného typu
  • jasný a pružný denní řád
  • využívání metody řízeného a spontánního učení
  • vzdělávací program s environmentálním zaměřením

A NAVÍC

• individuální příprava dětí na vstup do ZŠ
  • návštěvy divadel, koncertů, výukových programů apod.
  • možnost saunování, lyžařského výcviku, kroužku angličtiny, školy v přírodě
  • účast dětí ve výtvarných soutěžích
  • spolupráce na kulturním dění v obci a mikroregionu

ŠKOLA

• zařazena v síti „Mrkvička“
  • škola je držitelkou mezinárodního titulu „Ekoškola“

TĚŠÍ SE NA VÁS PANÍ UČITELKY VERUNKA, KAČENKA , ELLENKA  A ŠKOLNICE TETA LIDUŠKA.