Úvodní stránka > Projekty školy > Ekoškola > Ekotým

Ekotým

Ekotým je parta lidí malých i velkých, kteří jsou hybatelem programu. V týmu máme všechny 3 zaměstnance školy, maminky a děti. Složení se mění každý rok v souvislosti se změnami v docházce dětí i zaměstnaných osob. Protože máme v týmu děti starší i mladší je návaznost práce dobře zajištěna. Prostě príma parta, které není jedno v jakém prostředí žijeme a jek jej ovlivňujeme.

2013-14

DĚTI: Vendulka Šlanhofová, Alička Hrbáčková, Jitřenka Džubáková,Kubíček Janošík, Jonášek Krša

RODIČE: Dita Šlanhofová, Zuzka Hrbáčková, Lenka Džubáková, Lea Janošíková, Petra Kršová

ZAMĚSTNANCI: Veronika Kozlová (k), Eva Stoličková, Ludmila Vojáčková

2014-15

DĚTI: Alička Hrbáčková, Jitřenka a Juditka Džubákovi, Kubíček a Ondrášek Janošíkovi, Jonášek Krša

RODIČE: Zuzka Hrbáčková, Lenka Džubáková, Lea Janošíková, Petra Kršová

ZAMĚSTNANCI: Veronika Kozlová, Eva Stoličková, Ludmila Vojáčková

2015-16

DĚTI: Juditka Džubákovi, Kubíček a Ondrášek Janošíkovi, Jonášek Krša, Lukášek a Mareček Kajnarovi, Štěpánka Majdišová

RODIČE: Lenka Džubáková, Lea Janošíková, Lukáš Krša, Helena Kajnarová, Milena Majdišová

ZAMĚSTNANCI: Veronika Kozlová, Kateřina Zoubková, Ludmila Vojáčková

DĚTI:

RODIČE:

ZAMĚSTNANCI: Veronika Mlčochová, Bc. Kateřina Zoubková, Ludmila Vojáčková

GALERIE NA ZÁMKU

S ohledem na mimořádnou situaci bylo rozhodnuto, že se slavnostní vernisáž s vyhodnocením výtvarných prací odkládá. Termín bude včas upřesněn  s ohledem na vývoj situace.

Děkujeme za pochopení.