Úvodní stránka > Projekty školy > Ekoškola > Titul Ekoškola 2015

Titul Ekoškola 2015

Dobrý den paní Kozlová,

tímto Vám oznamujeme, že díky své dobré práci při realizaci programu Ekoškola a na základě hodnotící návštěvy ze dne 8.12.2015 rozhodla komise o

UDĚLENÍ mezinárodního titulu Ekoškola pro MŠ Citov

Získání tohoto ocenění je jistě i dobrou vizitkou pro místního zřizovatele školy.
Zasíláme vám jeden výtisk auditorské zprávy s rozhodnutím o udělení titulu.

Gratulujeme a těšíme se na setkání na Slavnostním vyhlášení, které se uskuteční na konci června. Zde obdržíte zelenou vlajku Ekoškoly a certifikát o získání titulu Ekoškola.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Mgr. Simona Neprašová, TEREZA, vzdělávací centrum, z.ú. ,Praha