V úterý 12. 5. 2026 jsme od 15 hodin v budově mateřské školy uspořádali tvořivé dílničky věnované maminkám. Děti si společně s maminkami, tatínky, babičkami i dalšími rodinnými příslušníky měly možnost vyrobit tři krásné dárečky.
Na jednotlivých stanovištích si tvořily rámeček ze samotvrdnoucí hmoty, lepily růži z kosmetických tamponků na závěsné srdíčko a dozdobily si pampeliškový sirup. Pampelišky na sirup děti samy nasbíraly v zámeckém parku.
Odpoledne se neslo v příjemné a tvořivé atmosféře. Děkujeme všem, kteří si našli čas a společně s dětmi si tuto milou akci užili.