image
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Konečně do školky!

Konečně do školky!Datum konání:
10.5.2021

Od 10. 5. 2021 se školka otevře pro všechny děti. Obědy jsou automaticky nahlášené a pokud někdo nepřijde, je potřeba si oběd odhlásit. Počítáme se všemi dětmi. A ještě jedna dobrá zpráva- děti se od pondělí už nemusí testovat. Nadále platí vstup s ochranou nosu a úst (platí pro rodiče) a dodržování rozestupů a hygienických nařízení (dezinfekce). Roušku mít děti v MŠ nemusí, ale budeme rádi, když bude jedna v podepsaném sáčku v šatně.
Nezapomeňte, že dětem mohou být malé papučky!!!


Už se na děti moc těšíme.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů