image
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Konečně do školky!

Konečně do školky!Datum konání:
10.5.2021

Od 10. 5. 2021 se školka otevře pro všechny děti. Obědy jsou automaticky nahlášené a pokud někdo nepřijde, je potřeba si oběd odhlásit. Počítáme se všemi dětmi. A ještě jedna dobrá zpráva- děti se od pondělí už nemusí testovat. Nadále platí vstup s ochranou nosu a úst (platí pro rodiče) a dodržování rozestupů a hygienických nařízení (dezinfekce). Roušku mít děti v MŠ nemusí, ale budeme rádi, když bude jedna v podepsaném sáčku v šatně.
Nezapomeňte, že dětem mohou být malé papučky!!!


Už se na děti moc těšíme.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů